Läger och aktivitetsdagar

Häng med på sommargympa i Bollhalla 27-30.7. Välj att vara med en eller flera dagar. Vi avslutar i Leklandet!

För ungdomar ordnar vi ett aktivt sommarhäng den 5-7.8. Välj också här hur många dagar du vill delta. Varvar lite annorlunda träning med aktiviteter utanför hallen, som tex minigolf, padel och simning.

Gå in på läger för att läsa mera.

Vi vill inte att det ska finnas ekonomiska hinder för att delta i våra läger och aktivitetsdagar. Därför kommer vi att tillämpa principen ”betala vad du kan/tycker det är värt” för dessa två arrangemang. Vi är en förening som naturligtvis behöver våra intäkter, så ni som kan betala, gör det gärna!  I samband med aktivitetsdagarna får deltagarna info om hur och vart man betalar och man betalar efter avslutad aktivitet. Inga namn behöver uppges vid betalning.