Nya vuxengrupper startar!

Vi startar nya vuxengrupper!

Freegym Senior: tisdagar 20.00-21.00. Ingen ledarledd träning. Du ansvarar för ditt eget upplägg och egen träning. Du betalar 10 euro per gång med kort. Gå med i gruppen GymÅ Freegym Sr på FB för att få uppdaterad info om träningen av någon anledning är inställd eller annan viktig info.

Vuxengrupp: fredagar 17.30-18.30 (i vissa fall kan träningen flyttas till en annan dag). Ledarledd träning. Mångsidig träning med mål att lära sig olika gymnastiktekniker, men på individuell basis. Allt från handstående till volter. Inslag av styrka och koordination. Du betalar endast för de gånger du kommer och faktureras i efterhand, 10 euro per gång. Registrerar deltagande i Suomisport. Klicka på länken för att anmäla dig till gruppen.

Alla deltagare ska betala medlemsavgift (20 euro per år) och medlemskap ska kunna visas upp på begäran. Länk till medlemsregister 

Har du frågor? Mejla info@gymnastik.ax eller ring 04573433899.

Vi startar vecka 11!