Schema – uppdaterat 16.1

SCHEMA VT 2020
Måndag
14.30-16.00AG Brons 3Ann-Sofie L + Frida G
14.30-15.30Måndagssprattel 1Ylva + Lillemor
15.30-16.30Basgrupp IndigoElin P + Fanny E
15.30-16.15Måndagssprattel 2Miranda + Alisa + Ann-Sofie P
16.00-19.00AG DiamantMalin
16.30-18.00TG 4 CosmosElin P + Fanny E
17.00-19.30AG SmaragdElin H
17.30-19.00Trampolin måndagSari + Hanna
17.30-20.00AG Silver 1Maja
19.00-20.30Trampolin SuperstarsSari +Hanna
Tisdag
14.15-15.00Basgrupp RödElin P + Ylva
15.00-16.00Freegym juniorElin P
15.30-18.00AG Silver 1Maja
16.00-19.00AG DiamantMalin
16.00-17.30Basgrupp GråElin P + Emma J
17.30-18.30Basgrupp BlåRiina + Emma J
17.30-20.00AG Silver 2Malin + Tove
17.30-20.00AG SmaragdElin H
18.30-19.30Trampolin tisdagRiina
19.30-20.30SuperteensRiina
20.00-21.30Calisthenics Poppe
Onsdag
14.00-14.45Onsdagssprattel 1Elin P + Fredrika
15.00-16.00Onsdagssprattel 2Elin P + Heidi + Sofia
15.30-17.00AG Brons 3Ann-Sofie + Jonna
15.30-18.00AG Silver 2Ylva + Maja
15.30-18.30AG DiamantMalin
17.00-18.00Onsdagssprattel 3Johan +Sebastian+Maria E
17.30-19.00Trampolin onsdagSari + Hanna
18.00-20.00AG Brons 2Elsa H + Tova
18.00-19.30Basgrupp CeriseMyriam + Lava
18.00-20.00TG 3 CalypsoMadde + Elsa W
18.30-19.30Basgrupp LavendelNora + Nea
19.00-20.30TRA SuperstarsSari + Hanna
20.00-21.30TRA VuxenSari/Pär
Torsdag
14.45-15.30Basgrupp GredelinElin P + Caroline
15.30-16.30TorsdagssprattelLinda + Anna + Maria J
16.00-19.00AG DiamantMalin
16.00-18.30AG SmaragdElin H
16.30-17.30Basgrupp OrangeElin P + Saga
17.00-19.30AG Silver 1Maja + Carina
17.30-18.30Basgrupp LilaElin P + Saga
18.00-20.00TG Bellatrix och PhoenixTove + Riina
18.00-20.00AG Brons 1Frida G
18.45-19.45Bas BrunElin P + Fanny
Fredag
9.30-11.30Freegym Mini (se FB-grupp)Ylva/Elin P
15.00-17.00AG Silver 2Ylva
15.30-17.00Basgrupp SvartTuva + Nathalie
15.30-18.30AG DiamantMalin
16.00-18.00AG Brons 2Ninni + Tova
17.00-18.30Basgrupp RosaTuva + Nathalie
18.00-19.00CirkusMarie + Pär
Lördag
9.30-12.30AG SmaragdElin
9.30-12.30AG DiamantMalin
12.00-13.00LördagssprattelTitta+Cassandra+Els
13.00-15.00Kalastider
Söndag
10.00-11.30Basgrupp ViolettLava + Saga M
10.00-11.30Basgrupp GulEmma J + Saga W
11.30-12.30Basgrupp BeigeEmma J + Saga W
11.30-13.00Basgrupp VitLava + Saga M
13.00-14.00Söndagssprattel 1Jan-Åke + Elin L + Emma J
13.00-14.00Trampolin Söndag 1Yunos + Benjamin
14.00-15.00Trampolin Söndag 2Yunos + Benjamin
14.30-15.30Söndagssprattel 1Sofie + Emma F + Emma S
15.30-16.30Söndagssprattel 2Jenny + Emma S + Ulrika
16.00-18.00TG 2 PhoenixTove + Madde
16.30-17.30Basgrupp GrönNea + Felicia
17.30-19.00AG RegnbågenNea + Felicia
18.00-19.00Bas TurkosChrista + Lava
18.00-20.00TG 1 BellatrixTove + Amanda
18.00-20.00AG Brons 1Frida